top of page

Evde Bakım Hizmeti

A-EVDE DOKTOR


Evde Doktor Muayenesi Nasıl Yapılır?

Belirtilen hastalık ve semptomlara göre doktor evinizde sizi ziyaret ederek muayene eder. Evde doktor muayenesinde bulantı, ateş, ağrı, baş dönmesi değerlendirilerek teşhis yapabilir. Muayenenin ardından hastalığa göre tedavi planı oluşturulur. Tedavi sürecinizde gerekli tıbbi ihtiyaçlar için çözümler üretilir.


Evde doktor hizmetinden kimler faydalanabilir?

Evde uzman doktor hizmetinden sağlık hizmetlerini yerinde almak isteyen ya da zorunluluğu olan her hasta faydalanabilmektedir.


Acil eve doktor hizmetiniz var mı?

Acil ve beklenmedik durumlarda 112 acil aranmalıdır. İlk yardım ekibi bu noktada daha çabuk ulaşım sağlar. Haftanın her günü saat 10:00 ve 22:00 arasında hekimlerimiz evde muayene yapmaktadır.


B-EVDE HEMŞİRELİK HİZMETİ


Evde Hemşire

Evde Hemşirelik hizmeti, alanında uzman ve deneyimli Evde Bakım Hemşireleri tarafından kısa ya da uzun süreli verilmekte olan hemşirelik hizmetleridir. Evde hemşire hizmeti, uzman sağlık personelinin hastanın evinde yaptığı faaliyetleri tanımlar. Uzak mesafeler ve devamlı bakım ihtiyacı ev hizmetini öne çıkarır. Hastanın sağlık kuruluşundan alacağı hizmet, özel standartlar dahilinde sunulur. Bu hizmetten ameliyat ya da tedavi sonrası evde dinlenme ve bakım ihtiyacı olan kişiler yararlanabilir.


Evde Hemşire Hizmeti Nedir?

Evde bakım hizmetleri arasında yer alan evde hemşire hizmeti, tedavi sürecine evinde devam edecek kişilerin kontrollerinin uzman personel tarafından evde yapılmasıdır. Evde hemşire hizmeti geniş kapsamlıdır. Hastanın ya da tedavi sürecindeki bireyin ihtiyaçları sürecin kapsamını da belirler.


Evde hemşire bakımı tek seferlik veya uzun süreli olabilir. Aşı uygulaması, enjeksiyon uygulaması, kan alma, pansuman, serum takma, sonda değişimi hizmetler arasında yer alır.


bottom of page